خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، مرکز کامپیوتر ایران، فروشگاه فیض، طبقه دوم، واحد 208 - ٨٨٩١٥١٣١

DEL-1312

ویژگی ها: 11N 2.4 گیگاهرتز برای عملکرد برتر و پوشش EtherWAN تنظیم برای بهینه سازی، خدمات تکاملی تأمین راه دور و مدیریت از طریق TR-069 های QoS پیشرفته برای اطمینان از کیفیت بازی سه گانه از ویژگی های ROM-D برای توزیع آسان / سفارشی اپراتور همیشه آنلاین، جایگزین همیشه سازگار با اتصال 3G
ناموجود

 

کاربرد:

 

11N 2.4 گیگاهرتز برای عملکرد برتر و پوشش:

ZYXEL AMG1312-T10B بی سیم N ADSL2 + 4 پورت USB ویژگی های دروازه با 802.11n تکنولوژی برای رسیدن به نرخ داده تا 300 مگابیت در ثانیه به ارائه پایدار، اتصالات قابل اعتماد بی سیم برای اطلاعات با سرعت بالا و چند رسانه ای تحویل. AMG1312-T10B قادر به از بین بردن مناطق مرده است و گسترش پوشش، و آن را نیز به عقب سازگار با هر IEEE 802.11 ب / دستگاه گواهی گرم از Wi-Fi. AMG1312-T10B پشتیبانی SSIDs های متعدد را با تنظیمات امنیتی و برنامه ریزی فردی برای تسهیل سطوح مختلف خدمات برای ارائه دهندگان خدمات.

 

EtherWAN تنظیم برای بهینه سازی، خدمات تکاملی:

ADSL2 ZYXEL AMG1312-T10B بی سیم N + 4 پورت USB ارائه می دهد دروازه با EtherWAN تنظیم با استفاده از پورت اترنت LAN به عنوان یک رابط دسترسی WAN.
برای محیط های شبکه DSL یا زیرساخت با FTTC / FTTB در ترکیب با اترنت، SP می تواند خدمات باند پهن در حالات مختلف با همان دستگاه استقرار. نه فقط لجستیکی بهینه سازی، دستگاه همچنین ساده خدمات آموزش استقرار و بهینه سازی CAPEX و OPEX برای هزینه ها در کل مالکیت را به استفاده از تکامل مس به فیبر.

 

کیفیت سرویس (QoS) پشتیبانی:

ZYXEL AMG1312-T10B همراه با ویژگی های ضروری ATM QoS را مجهز شده است. ارائه دهندگان خدمات می توانند آزادانه سیاست های QoS خود طراحی و اولویت بندی خدمات ماموریت حیاتی مانند IPTV و VoIP بر اساس برنامه خدمات خود را. این کارایی شبکه و بهره وری است که ارائه دهندگان خدمات را قادر به آوردن خدمات چند بازی واقعی برای زندگی روزمره از کاربران مسکونی افزایش می دهد.

 

سفارشی سازی آسان با عملکرد ROM-D:

ارائه دهندگان خدمات نیاز به یک راه آسان و سریع برای سفارشی کردن و مدیریت نسخه های مختلف سیستم عامل قبل از دستگاه های شبکه توزیع در تطابق با الزامات خاص از مشتریان متفاوت است. ZYXEL AMG1312-T10B ویژگی های ROM-D به ارائه انعطاف پذیری برای ارائه دهندگان خدمات به تغییر تنظیمات پیش فرض به راحتی از طریق فقط آپلود یک فایل جدید پیکربندی سفارشی.

 

همیشه آنلاین، جایگزین همیشه سازگار با اتصال 3G:

ZYXEL AMG1312-T10B ویژگی های اتصال 3G اختیاری به عنوان یک غلبه بر خرابی (یا جایگزین) اتصال به شبکه های پهنای باند تلفن همراه 3G در صورت قطع برق DSL. که با آن ترافیک اینترنت به طور موقت از طریق 3G دانگل کاربر متصل به پورت USB روت. همه ترافیک خواهد شد به عقب روشن به محض آن که به طور منظم خدمات پهنای باند دوباره در دسترس می شود. این نیز کارآمد به دسترسی به اینترنت از طریق مسنجر در ادارات از راه دور، فعالیت های خارج از دفاتر یا برای مناسبت های که در آن خدمات DSL به طور موقت در دسترس نیست. AMG1312-T10B با اکثر دانگل 3G از تلفن همراه به لطف پهنای باند از SP به آخرین لیست سازگاری 3G و اغلب تجدید نظر فایل پچ بر روی وب سایت جهانی کار می کند. کاربران می توانند به سادگی بررسی و فایل پچ برای فعال کردن سرویس های پهنای باند موبایل خود دانلود کنید بلافاصله و بدون به روز رسانی کل سیستم عامل از دروازه.

ارتباطات شبکه ثامن